Практичне рішення для порядку у вашому багажнику. Цей місткий органайзер допоможе зручно розмістити всі необхідні речі: інструменти, автоаксесуари, покупки, засоби для догляду за автомобілем та інше.
Переваги:
• допомагає підтримувати порядок у багажнику
• компактний і водночас місткий
• міцний матеріал та довгий термін служби
• універсальне використання
Розмір: 40-30-30 (М)
Матеріал: Еко Шкіра
Колір: Чорний
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Toyota, Daewoo, Mitsubishi, Honda, Hyundai, Chery, Chevrolet |
| Материал | Экокожа |
| Количество отделений | 1 |
| Длина | 400 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Высота | 300 мм |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Логотип | Без логотипа |
| Производитель | ECO |
Информация для заказа
- Цена: 550 ₴



