Практичне рішення для порядку у вашому багажнику. Цей місткий органайзер допоможе зручно розмістити всі необхідні речі: інструменти, автоаксесуари, покупки, засоби для догляду за автомобілем та інше.
Переваги:
• допомагає підтримувати порядок у багажнику
• компактний і водночас місткий
• міцний матеріал та довгий термін служби
• універсальне використання
Розмір: 40-30-30 (М)
Матеріал: Еко Шкіра
Колір: Чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Toyota, Daewoo, Mitsubishi, Honda, Hyundai, Chery, Chevrolet |
| Матеріал | Екошкіра |
| Кількість відділень | 1 |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 300 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Логотип | Без логотипу |
| Виробник | ECO |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴



